O nás

Veľkoobchod a distribútor záhradkárskych potrieb

AGRO TEAM, s.r.o. bola založená dňa 6.11.1992 v Prešove. Zaoberá sa obchodnou činnosťou s osivami, pesticídmi, hnojivami a záhradkárskymi potrebami. Od roku 2002 rozšírila svoje pôsobenie v západoslovenskom regióne, kde zriadila svoje druhé špecializované distribučné centrum. V súčasnosti patrí k popredným dodávateľom záhradkárskych potrieb do maloobchodnej siete na Slovensku. 

V roku 2015 sa spoločnosť AGROTEAM rozhodla pre filantropický projekt a vyvinula vlastnú značku kávy AUGUST ROY® . Výnosy z jej predaja venuje výlučne na podporu v oblasti kultúry, vzdelávania, rozvoja detí a mládeže, podporu organizácií, ktoré pomáhajú v oblasti sociálnej a zdravotnej starostlivosti. 

Od roku 2018 spoločnosť AGROTEAM zahájila výrobu kvalitných hnojív pod značkou KONVIČKA®. 

Vízia

Našou víziou je byť spoľahlivým a kvalitným dodávateľom pre maloobchody so záhradkárskymi a chovateľskými potrebami. Neustále zlepšovať kvalitu tovaru, rozširovať sortiment, pružne reagovať na požiadavky trhu a potreby zákazníka. Snažiť sa vytvárať férové obchodné podmienky a efektívny predaj. 

Naším poslaním je byť spoľahlivou a odbornou pomocou pre záhradkárov, pestujúcich záhradnícke plodiny alebo okrasné rastliny, či už pre záľubu alebo profesionálne. Pomáhať im vytvoriť podmienky pre pestovanie vlastnej, zdravej a bezpečnej potraviny. Chceme inšpirovať mladých ľudí pre rozvoj záhradníctva, ktorého cieľom je zlepšovať životné prostredie, rozvíjať pestovateľské zručnosti a chrániť prírodu.

Naši partneri

agro.svg
zelseed.svg
semo.svg
floraservis.svg
felco.svg
forestina.svg
dobra-semena.png
veca.jpg
engo.jfif
feldsaaten.png
strendprosk.png
boscop.png
humac_logo_kruh.png
floragard_logo.jpg

Kvalitná značka, ktorú budú zákazníci hľadať na Vašich pultoch